عنوان بنر
بلاگ
  • دسترسی سریع
  • بلاگ
  • انواع مانتو
امتیاز دهید :

انواع مانتو

انواع مانتو
تاریخ : 1399/08/06 / تعداد بازدید : 219/ نویسنده : خانم آزادی
​در تعریف مانتو بیان می شود که نوعی پوشاک است که آن را روی سایر لباس ها می پوشند و اگر کمی دقیق تر شویم، متوجه خواهیم شد که در ابتدای پیدایش مانتو این لباس تنها مخصوص بانوان نبوده و مردها نیز مانتو می پوشیدند ...
در تعریف مانتو بیان می شود که نوعی پوشاک است که آن را روی سایر لباس ها می پوشند و اگر کمی دقیق تر شویم، متوجه خواهیم شد که در ابتدای پیدایش مانتو این لباس تنها مخصوص بانوان نبوده و مردها نیز مانتو می پوشیدند و حتی مشخص نیست که اول مردها شروع به پوشیدن مانتو کردند یا خانم ها. آثاری که از مانتوهای اولیه بانوان در دست است، نشان می دهند که سبک مانتوها گشاد و بلند بود و آن را کارگران می پوشیدند تا سایر لباس های‌شان کثیف نشود. با بررسی های بیشتر متوجه شدیم که برخی ساکنان اروپا نیز مانتو می پوشیدند زیرا سبک و سیاق مد آنها متفاوت بود و گاهی اعضای یک گروه برای ایجاد یک وجه تمایز، از مانتوهای یکسان استفاده می کردند.

مانتو در ایران

استفاده از مانتو در ایران در زمان پیش از انقلاب اسلامی رایج نبود و بانوان یا بی حجاب بودند و یا از چادر استفاده می کردند؛ اما بعد از انقلاب استفاده از مانتوهای گشاد و بلند در میان بانوان رایج شد و یک حرکت انقلابی و مثبت به حساب آمد و رفته رفته اجباری شد. حالا بانوان باید در مدارس و بسیاری از مراکز فرهنگی و ادارات مانتو بپوشند.با گذشت بیش از 40 سال از انقلاب ایران مانتوهای مختلفی در کشور رایج شد که در فروشگاه آنلاین مهر استایل می توانید آنها را بیابید. در فروشگاه اینترنتی مانتو مهر استایل تمامی مانتوها از تولیدی ها تهیه می شود و به همین خاطر توانستیم که هزینه ها را پایین بیاوریم و مانتوها مختلف را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا با قیمت مناسب کالایی خوب تهیه کرده و در اماکن عمومی ظاهر شوید.

انواع مانتو

امکان روئیت تمامی انواع مانتوها در منوی وبسایت پیش‌رو وجود دارد و همانطور که ملاحظه می کنید در حال حاضر مانتوها را به چند دسته اصلی مانتو روزانه، مانتو مجلسی، مانتو اداری و مانتو اسپرت تقسیم می کنند. لازم است بدانید که مانتوها را بر اساس جنس آنها نیز در دسته بندی های متعددی قرار می دهند که در آن صورت مانتوها به حریر، نخی و... تقسیم می شوند. از سوی دیگر مانتوها با توجه به فصل نیز و به مانتو بهاره، مانتو تابستانه، مانتو پاییزی و پالتو تقسیم می شوند.

قیمت مانتو

خوشبختانه در فروشگاه اینترنتی مهر استایل فرصتی فراهم شده که بانوان بتوانند انواع مانتو را با قیمت مناسب و به صورتی کاملا آنلاین خریداری کنند. در تمامی محصولات قیمت درج شده و می توانید آنها را با خرید حضوری مقایسه کنید. امروزه دیگر بر کسی پوشیده نیست که پرداخت اجاره بهای فروشگاه ها تاثیر مستقیمی بر قیمت مانتوها دارد و بهتر است که در دوران شیوع ویروس کرونا به صورت حضوری خرید انجام نداد.
قیمت مانتو
پستهای اخیر